anasayfa
Haber Detay

Ürgüp'te Tanrıver Apart'ı seçin

user

Dersane, sınav dönemi, tercihler derken üniversite kayıtları başladı. Ürgüp’te bulunan Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulunu ve Mustafapaşa’da bulunan Kapadokya Meslek Yüksekokulunu tercih eden Üniversiteli gençler, kayıt işlemlerinin ardından bazıları Kavaklıönü mahallesinde bulunan Yurtkur kız öğrenci yurdunu tercih ederken, yurtta kalmayı istemeyenlerde Ürgüp’te bu yıl hizmete giren, büyük şehirlerde olan Apart daireleri tercih ediyorlar.

Tanrıver Group Genel Müdürü Kadim Tanrıver, Şirket bünyesinde bu yıl hizmete başlayan Kız öğrenci apartlarına yoğun ilgi olduğunu belirtti. Tanrıver, haber merkezimize yaptığı açıklamada "Özellikle ulaşım kolaylığı açısından Ürgüp’e gelen kız öğrenciler Apart dairelerimizi tercih ediyorlar, 1,2,4 ve 6 kişilik 5 yıldızlı otel konforunda 75 öğrencimizi misafir edebilecek 24 apart dairemiz mevcut. Kayıtları almaya başladığımız Eylül ayı başından itibaren de dairelerimizin hemen hemen yarısını kiraladık."dedi.

Praktiker Kapadokya’nın hemen üst katında bulunan apart dairelerde fiyatların da herkesin bütçesine göre aylık 200 TL’den başladığını ifade eden Kadim Tanrıver, "Apart dairelerimizin güvenlik personelinden yönetimine ve temizlik personeline kadar hepsinin bayanlardan oluşması da öğrencilerin tercihinde etkili oluyor." diye konuştu.

Tanrıver Group Genel Müdürü Kadim Tanrıver son olarak Bayan öğrencilerin yurt seçimine dikkat etmesi gerektiğininin önemine dikkat çekerek Ürgüp’e gelen tüm öğrencilere başarılı bir akademik yıl diledi.

 


Tarih : 28-07-2015