anasayfa
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ÜRGÜP'TE NEDEN TANRIVER KIZ APART

Nasıl ki bir aile çocuğuna LYS´ye (Lisans Yerleştirme Sınavı) girinceye kadar her türlü desteği vermeye çabalar, onu günlük koşuşturmalardan uzak tutup başarılı olması için  önünü açmaya çalışır; biz de Tanrıver Apart olarak, öğrencilerimize aileleri gibi yaklaşıp, sorunlarına çözüm bulup, rahat, samimi, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı sağlayarak, başarıya giden yolda önlerini  açmaya çalışmaktayız.

 

Yaşanan ortam kadar huzur, paylaşım ve dostluğun insan yaşamında ki önemine inanmaktayız. Öğrencilerimizin konforunu bu açıdan da değerlendirdiğimiz için salt maddi apart koşulları değil sosyalleşme ve birliktelik ortamı yaratmaktayız. Bunun içinde apartımızda gerçekleştirdiğimiz sosyal faaliyetler ve kültürel geziler sayesinde kızlarımız birlikte zaman geçirmenin keyfine vararak  ve gurbette ki  ailelerinden ayrı olmanın getirdiği yalnızlık hissinden sıyrılıp, sosyalleşirler.

 

Uzun ders çalışma süreçlerinden bunaldıklarında ise ortak dinleme salonumuzda beraber çay içip, sohbet ederek  dinlenme salonumuzdaki çeşitli aktivitelerle (örn. oyunlar, sinema keyfi)  yada Fitness salonumuzda özel eğitmen eşliğindeki pilates ve aerobik derslerine katılarak, derslerinin getirdiği yoğun stresten, bir nebze de olsa, kurtulurlar. Bütün bu imkanlar öğrencilerimizin günlük hayatlarında daha mutlu ve dolayısıyla daha başarılı olmalarını sağlamaktadır.

 

Öğrencilerimiz, apartımızın ferah, bütün mobilyaları ve beyaz eşyaları mevcut dairelerinde; 2 veya 4 kişi beraber yaşayarak, mutfakta birlikte yemek yiyip, hoşça vakit geçirirler. Öğrenim yaşamları boyunca, kendileri gibi eğitimli insanlarla, yapacakları bu paylaşımlar sayesinde , daire arkadaşları ile hayatları boyunca sürecek arkadaşlıklar kurarlar. Oluşan bu sıkı dostluklar sayesinde, kızlarımızın  daha sonraki mesleki hayatlarında da  birbirlerine destek olduklarını görmekteyiz.

 

Başarılı bir öğrenim süreci içerisinde derslerine konsantre olabilmeleri için lüks ve konforlu etüt salonumuzda derslerine daha da rahat bir şekilde çalışabilir.

 

Apartımız kablolu ve kablosuz, fiberoptik altyapıya sahip olup  yüksek hızda Internet hizmetimizden bütün öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirler. Mutfak ve banyo temizliği zamanın büyük bir bölümünü aldığı için, temizlik personelimiz bu işleri onlar için yapar ve kızlarımıza dinlemeleri ve ders çalışmaları için daha fazla zaman kalır.

 

Kızlarımızın her yere kolayca ulaşabilmesi için Tanrıver Kız Apart Ürgüp'ün tam merkezinde, sanayi sitesinde bulunmaktadır. Kapadokya MYO ve Sebahat Erol Toksöz MYO 10 dakika yürüme mesafesinde,Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Mustafapaşa'ya giden otobüs durağı ise hemen apartımızın 3 cadde ilerisinde bulunmaktadır. Apartımız 2012 yılında deprem yönetmeliğine uygun standartlarda, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak inşa edilmiş ve çağdaş tasarım ürünü mobilyalarla donatılmıştır. Apartımızın alt katında bulunan işletmesini kendimizin yaptığı Pratikev Tanrıver Yapı Market, günün her saati yoğun insan trafiğiyle mesai saatleri dışında da apartımız girişinde bulunan güvenlik ile 7-24 güvenle vakit geçirebileceğiniz bir merkez haline gelmiştir. 

 

Girişte 24 saat boyunca bir güvenlik görevlisi beklemekte olup, güvenlik kameralarıyla binanın ortak alanındaki hareketlilik sürekli kayıt altına alınmaktadır. Öğrencilerimize son derece emniyetli ve güvenli bir yaşam ortamı sunulmaktadır.

 

Ürgüp´te bir kız öğrenci için daha rahat, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı YOK.